OP Muži- v posledních letošních utkáních opět 2 výhry

BK Pelhřimov

SKB Strakonice

77:49 (16:16, 31:25, 50:36)

Sobotní utkání bylo takové klasické proti týmu ze Strakonic. Vlažný začátek a trápení se soupeřem celý první poločas. V druhém poločase jsme trochu zrychlily hru a na výsledku se to projevilo. Náš náskok pozvolna narůstal a opět naše silná poslední čtvrtina definitivně rozhodla o další jasné výhře.

BODY v utkání: Kubíska 24 (5/4), Novák 20 (2 trojky), Fučík 17 (1/0, 1 trojka), Hnát 8,

Rizák 8, Kölbl 0.

Trestné hody: 6/4

BK Vimperk

81:51 (24:17, 41:28, 64:40)

V nedělním utkání opět nastupujeme v šesti hráčých. V první čtvrtině trochu spíme v obraně a i když jsme dali soupeř 24 bodů tak naše konto zatížil 17 body. Od druhé čtvrtiny přidáváme v obraně, ale bohužel nám vázne souhra v útoku a stále nejsme schopni se dostat do zápasového tempa. Třetí čtvrtina nepřináší změnu v naší hře, ale naštěstí se nám vydařili poslední 2 minuty (10:2) a odskakujeme na více než 20 bodů. Ve zlepšené a hlavně zrychlené hře pokračujeme i v úvodu poslední části a přidávám další šňůru (15:2) a zápas se již v poklidu dohrává.

BODY v utkání: Fiala 22 (4/4), Hnát 15 (8/6, 1 trojka), Novák 15 (1trojka), Rizák 15 (1trojka), Kubíska 12 (4/2), Kölbl 2

Trestné hody: 16/12